چرخه ارسال کالا آنیپو

وجود بارکد پستی موجب سهولت در روند فروش محصولات و همچنین بررسی ارسال آن به نقاط مختلف شده است. بارکد در اصل شامل خطوطی می باشد که امکان انتقال آن به کامپیوتر و دیگر سیستم ها وجود دارد و به طور کلی از طریق این ابزار می توان به اطلاعات مهمی در خصوص محصول دست پیدا کرد.

صدور بارکد پستی از طریق آنیپو

سامانه آنیپو با هدف صدور بارکد برای محصولات مختلف یک فروشگاه راه اندازی شده است و اقداماتی همچون ثبت بارکد کالا و بایگانی اطلاعات آن را بر عهده دارد. آنیپو تا به این زمان به موفقیت های زیادی در زمینه ارائه خدمات به فروشگاه داران دست پیدا کرده است. برخی از مهم ترین ویژگی های سایت آنیپو به شرح زیر می باشد.

  • پیگیری تمامی مراحل بسته بندی تا ارسال
  • تعیین موقعیت نسبی مرسوله
  • جمع آوری گزارشات و رسید ها
  • ثبت وزن کارتن و درج وزن کل

همانطور که مستحضر هستید این سامانه فعال به صدور بارکد پستی می پردازد و اطلاع رسانی دقیق از مرسوله های پستی را به عهده دارد. اگر هنوز از شیوه قدیمی برای ارسال کالاهای فروشگاه تان استفاده می کنید و این موضوع زمان زیادی را از شما می گیرد، پیشنهاد ما به شما نصب افزونه آنیپو است.

چرخه ارسال کالا آنیپو

فروشگاه داران چگونه می توانند از سامانه آنیپو استفاده کنند؟

افراد با اجازه دسترسی آنیپو به سایت وردپرسی شان می توانند از مزایای مختلف آن بهره مند شوند و از مواردی همچون کد رهگیری مرسوله، گزارشات، مرسوله های برگشتی باخبر شوند. در نظر داشته باشید که می توانید پنل سامانه آنیپو را در اختیار داشته باشید و تمامی بررسی ها را به عهده آن قرار دهید.

صدور بارکد پستی بر روی محصول می تواند پیوندی بین دنیای دیجیتال ایجاد کند و از طریق آن به مشخصات کامل کالا برسیم. این موضوع باعث شده است تا چرخه فروش محصولات و ارسال آن به نقاط مختلف بسیار راحت تر از قبل انجام شود. پس با نصب این آپشن فوق العاده در فروشگاه اینترنتی خود راه را برای خود هموارتر نمایید و در طیف گسترده ای از هزینه ها صرفه جویی کنید.