مزایای استفاده از بارکد پستی آنیپو

فواید استفاده از بارکد پستی توسط آنیپو چیست؟

به طور کلی سامانه آنیپو به ثبت خودکار بارکد پستی و همچین بهبود سرعت صدور آن می پردازد.

امروزه سامانه آنیپو مورد استفاده عده زیادی از فروشگاه ها می باشد.

این سیستم برای صدور بارکد پستی در نظر گرفته شده و بهره‌ گیری از آن مزایای بسیاری به همراه دارد.

برخی از مهم ترین فواید صدور بارکد پستی توسط آنیپو

امروزه با افزایش خرید و فروش اینترنتی، وب سایت ها نیازمند سیستمی فعال برای صدور بارکد بر روی محصولات خود هستند. گفتنی است که با استفاده از سامانه آنیپو در وقت و بسیاری از هزینه ها صرفه جویی خواهد شد، تنها کافیست از طریق وب سایت خود اجازه دسترسی به اطلاعات محصولات پستی را بدهید تا در کمترین زمان کد رهگیری برای مرسوله ها صادر گردد. این سامانه فوق پیشرفته به شیوه ای طراحی شده است که می تواند چند بارکد متفاوت را برای یک بسته پستی صادر نماید.

• تایید سیستماتیک سفارشات و صادر نمودن بارکد
• دریافت اطلاعات محصول و بررسی دقیق مشخصات و ثبت آن
• ذخیره‌سازی سفارشات ثبت شده در فضای مجازی و نظارت بر آن
• ایجاد بارکد اختصاصی برای هر مرسوله پستی

مزایای استفاده از بارکد پستی آنیپو

دیگر نیاز نیست برای اطلاع دقیق از محل مرسوله پستی به اداره پست بروید، بلکه با استفاده از این سامانه از موقعیت جغرافیایی دقیق محصول مطلع می شوید.

در واقع آنیپو بهترین شیوه برای صدور بارکد پستی می باشد که امروزه افراد زیادی را به خود جذب کرده است، زیرا فروشگاه داران دیگر متحمل بسیاری از هزینه های اضافی نخواهند شد.

افزایش بهره‌وری از سامانه آنیپو

این سیستم پرکاربرد ترین ابزار برای صدور بارکد پستی در ایران است. این سامانه به آن دسته از فروشگاه دارانی پیشنهاد می شود که به شکل آنلاین مشغول به فعالیت هستند.

بارکد های صادر شده برای مرسوله ها در این سامانه بایگانی خواهند شد تا در صورت لزوم در دسترس باشند. با وجود سامانه آنیپو دیگر نیاز به مراجعه حضوری به اداره پست نخواهید داشت.

همچنین ارائه لیست کامل از بسته های سفارشی و برگشت داده شده نیز به عهده سامانه آنیپو می باشد، پس استفاده از این سیستم فوق العاده می تواند در روند صدور بارکد برای مرسولات و بسیاری از موارد دیگر کمک کننده باشد.