آنیپو چیست؟

1

از آنجایی که صدور بارکد پستی برای هر فروشگاه نیاز به ارسال بسته به پست و صدور بارکد در دفاتر پستی است، بنابراین سربار بالایی در دفاتر پستی برای صدور بارکد ایجاد می شود. صدور هر بارکد پستی شامل هزینه هایی مانند تعیین وزن هر بسته، وارد نمودن اطلاعات کامل مربوط به هر بسته پستی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس‌های فرستنده و گیرنده بصورت دقیق و غیره برای صدور بارکد پستی است که می تواند شامل خطای انسانی و صرف زمان زیاد شود بنابراین نیاز است تا سامانه ای طراحی شود که مشکلات مطرح شده را مرتفع نموده و بصورت خودکار در سمت فروشگاه به صدور بارکد پستی برای هر بسته بپردازد.

2

برای جلوگیری از تحمل هزینه های مطرح شده و صرفه جویی در وقت و تسریع امور مربوط به صدور بارکد پستی و همچنین خودکار شدن تمامی مراحل صدور بارکد، آنیپو قصد دارد تا با ارائه سرویسی خاص، اطلاعات کامل مربوط به هر بسته را از فروشگاه دریافت نموده و از طریق وب سرویس به صدور بارکد پستی برای هر مرسوله پستی بپردازد.

3

آنیپو یک محصول برای صدور بارکد پستی بصورت خودکار و در سریع ترین شکل ممکن است که کار را برای فروشگاه به عنوان ارسال کننده بسته و اداره پست به عنوان تحویل گیرنده بسته راحت نموده است. این محصول از سه روش مختلف افزونه وردپرسی، پنل سایت آنیپو و یا وب سرویس API اطلاعات دقیق را از فروشگاه دریافت نموده و با استفاده از وب سرویس پست به صدور بارکد آنی برای هر مرسوله می پردازد، بسته های بارکد خورده توسط فروشگاه در یک کیسه قرار داده می شوند تا مامور پستی آنها را به اداره پست تحویل دهد. از ویژگی های مهم این محصول، راحتی کار، امکان دریافت اطلاعات هر بسته بصورت خودکار ، امکان ثبت اطلاعات مرسوله جدید بصورت دستی و کاهش فشردگی کار سمت پست است.