اهمیت صدور بارکد پستی در آنیپو

شاید تا به حال این سوال برایتان پیش آمده باشد که بارکد پستی چیست و چرا آنیپو به دنبال راحترین راه برای صدور آن

می باشد؟ بارکد پستی یا نام دیگر آن شناسه میله ای، نوعی نمایش اعداد است که به صورت دو خط عمودی دو رنگ می باشد و با استفاده از آن می توان عدد را به کامپیوتر انتقال داد.

با استفاده از بارکد دیگر نیازی به تایپ عدد در کامپیوتر یا دستگاه های الکترونیکی نیست و می توان اطلاعات مرتبط به کالا را به راحتی فراخوانی کرد و نمایش داد. نکته قابل ذکر این است که فقط کامپیوترها و دستگاه های دیجیتالی که دوربین دارند می توانند بارکد را بخوانند و برای انسان قابل خواندن نیست و تنها عدد زیر بارکد برایشان قابل نمایش و خواندن است. 

اهمیت صدور بارکد پستی در آنیپو

 دلیل و اهمیت صدور بارکد توسط آنیپو چیست؟

همانطور که قبلا گفتیم صدور بارکد پستی در آنیپو اهمیت زیادی دارد، زیرا با بارکد پستی می توان اطلاعات را از صفحات چاپی به کامپیوترها و ماشین ها انتقال داد و از این رو انجام فرآیندهایی نظیر پیگیری محصول و فروش افزایش پیدا می کند و در عرض چند دقیقه می توانید بفهمید که محصول در کدام مرحله از ارسال قرار دارد.

از طرفی با صدور بارکد پستی در آنیپو دیگر لازم نیست نگران مفقود شدن محصول و کالای خود باشید، زیرا این عمل آمار لحظه به لحظه ارسال محصولات را به شما نمایش می دهد.  

چگونه در آنیپو بارکد پستی صادر کنیم؟

جهت دریافت بارکد پستی در آنیپو باید اطلاعاتی از جمله اطلاعات کامل کالا، فرستنده، گیرنده را وارد کرد تا باقی مراحل به سرعت و راحت انجام شود. با پر کردن این اطلاعات بارکد به صورت آنی توسط آنیپو صادر می شود و در واقع در زمان شما صرفه جویی می شود.